تبلیغات
هاکتراک مرجع تبلیغات و تکنلوژی - معرفی کانال آموزش خوشنویس و طراحی امضا

هاکتراک مرجع تبلیغات و تکنلوژی

اخبار جدید تکنلوژی و تاثیر آن در تبلیغات

معرفی کانال آموزش خوشنویس و طراحی امضا
آموزش خوشنویس و طراحی امضا
دنیای دیجیتال نقش مهمی در زندگی ما دارد و امروزه بیشتر از پیش نامه هایمان را با ایمیل می‌فرستیم و بیشتر فرم ها را اینترنتی پر میکنیم ولی در این میان نمیتوانیم کاغذ و خودکار را که بخش جدایی ناپذیری از زندگی مان هستند را فراموش کنیم.

دلیل آن چیست؟ برای بررسی علت آن چند مثال را باهم بررسی میکنیم. همانطور که میدانید انواع مختلفی از قالی و فرش وجود دارد که به رنگها و طرح های مختلفی بافته میشوند بطوری که هر بیننده را مجذوب خودش میکند ولی وقتی بحث از ارزش فرش و قالی میشود فرش دست بافت چندین برابر بیشتر از فرش های ماشینی ارزش دارد و هرکس تابلو فرش بخواهد نوع دستبافت و با قیمت بسیار بالا خریداری میکند. دلیلش هم این است که با دست و احساس یک هنرمند ترکیب شده و هر فردی با نگاه به تابلو هنر و حس آنرا در میابد.

یک خطاط با خودکار و خط خود اثری را خلق میکند تا بتواند احساسات و زیبایی هایی که در ذهن دارد را در قالب کلمات و حروف بر روی کاغذ پیاده سازی و به بیننده منتقل کند.

شاید به ظاهر سر و کار کمتری با کاغذ و قلم در زندگی روزمره خود داشته باشیم ولی حذف کامل آنها از کار و زندگیمان غیر ممکن است. بخصوص زمانی که خطی خوش و امضائی زیبا داشته باشیم آن موقع است که علاقه مان به نوشتن با خودکار و قلم روی کاغذ بیشتر از پیش خواهد شد.

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که خط خوش و خوشنویسی چه تاثیری در زندگی شما دارد و یا در موقعیتی قرار گرفته اید که نیاز به ایجاد تاثیر گذاری بیشتری در نوشته خود داشته باشید و یا با خود بگویید " ای کاش من هم مثل فُلان کس خطی خوش داشتم..." اگر حتی یکی از موقعیت های بالا را تجربه کرده باشید میدانید که داشتن خطی خوش بیش از پیش امتیاز ویژه ای در بین مردم محسوب میشود که علاوه بر تقویت اعتماد بنفس، مقبولیت و محبوبیت بیشتری برای فرد دارای خط خوش به ارمغان می آورد.

البته بجز خط خوش، داشتن یک امضا با ظاهری زبیا و ساختاری متناسب هم مورد دیگری است که همیشه قابل توجه بوده. امضاء در واقع بر جای گذاشتن اثری از خودمان بر روی کاغذ است که برای انتخاب آن چندین بار روش ها و طرح های مختلفی را امتحان میکنیم و دوست داریم تا  همیشه امضاء خود را در ذهن ببینیم و آن را همچو اثری ماندگار بر روی برگه های مهم بر جای بگذاریم. امضاء خوب و متناسب، همچون اثری است هنری که علاوه بر نمایش توانایی هایمان به مانند تابلوی هنری زیبا و ماندگاری در نظر دیگران است. برای داشتن چنین امضائی شما میتوانید از آموزشگاه خوش نویسی خط و قلم و آموزش های مجازی متخصصین آن کمک بگیرید.

 

اگر دست خط خود را دوست ندارید و میخواهید آنرا بهتر و زیبا  تر کنید و در ذهنتان به دنبال طرح امضاء زیبا و ماندگار برای خود هستید، آموزشگاه مجازی (خط و قلم) و کانال تلگرام آموزش خوشنویسی جایی است که شما را در راه رسیدن به خطی خوش و یافتن طرح امضائی خاص یاری می کند.

اگر فرصت آموزش خط به صورت حضوری را ندارید اصلا نگران نباشید! آموزه های مجازی خط و قلم برای شما آماده شده تا بتوانید بطور آنلاین از آن بهره ببرید. آموزشگاه مجازی خط و قلم یکی از مراکزی است که دست شما را تا پایان راه خوش خط شدن رها نخواهد کرد

راه و روش رسیدن به خطی خوش و امضائی خاص از متخصصان خط و قلم، تمرین و تکرار از شما!
[ سه شنبه 29 اسفند 1396 ] [ 06:26 ب.ظ ] [ بک لینک سنتر ] [ نظرات() ]